Metan Teknik Hakkında Herşey

Bizi Tanıyın

Tarihçemiz

 1992 yılında İstanbul’ da kurulan ve bu yıl 26. yılını kutlamakta olan metan AŞ. , kurulduğu yıldan beri Alman elektronik devi Sennheiser’in Türkiye  Distribütörlüğü’nü üstlenmektedir. Sektörde uzun yılların getirdiği birikim ile saygınlık ilkesinden ayrılmadan bugünkü yerini belirlemiştir.

Bugün Sennheiser Group dahilindeki kalitesi tartışılmayan Neumann kayıt mikrofonlarının, Klein+Hummel serisi hoparlörlerin, Avusturya’lı projeksiyon ve sahne/sunum otomasyonu teknolojileri uzmanı AV Stumpfl’un ve ürünleri bir çok sektörde güvenle kullanılabilen, minyatür kulak içi monitörleme sistemlerinin tartışmasız teknolojik lideri İsviçre’li Phonak Communications firmasının da Türkiye distribütörü konumunda olan şirket, başarı grafiği nedeniyle 1998 ve 2007 yıllarında Sennheiser tarafından “Distributor of the Year Award” ile ödüllendirildi ve iki kez dünya çapında yılın distribütörü seçildi.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün araştırmalarında önceliğimiz doğru ve orijinal ürün seçimini gerçekleştirmek, müşteri isteklerini en hızlı şekilde ve maksimum seviyede karşılamaktır.

Müşterilerimize sunulan hizmet ve yöntemlerinde gelişen teknolojiyi takip etmek, sürekli gelişmeyi sağlamak, tüm kaynakları etkin şekilde kullanarak müşteri memnuniyetini arttırmak, insan kaynaklarına yatırım yapmak, eğitimlerle mevcut kadromuzu daima canlı, dinamik ve verimli kılmak olup en iyi hizmeti en uygun maliyetle ve zamanında yapmak genel amacımızdır. 

Vizyonumuz

Metan’ın ana hedefi; hizmet kalitesini sürekli kılarak gerek koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı, gerek doğru teknik servis hizmeti, gerekse bünyesindeki güvenilir markaların ürün satışı ile şirketin iş hacmini artırmak ve Metan Teknik firmasını Türkiye’deki Ses Işık Görüntü sektörüne yön veren seçkin firmalar arasında üst sıralara taşımaktır.